Жук Сергій Олегович

0

Місце роботи: ТзОВ «Індустріальна компанія «Укрнеобуд»
Посада: генеральний директор
Склад корупційного правопорушення: Жук С.О. вчинив умисні дії, які виразились в пособництві в умисному ухиленні від сплати податків, що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, вчиненому службовою особою підприємства, установи, організації, незалежно від форми власності, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах, вчиненими за попередньою змовою групою осіб, також вчинив умисні дії, які виразились у внесені службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складанні та видачі завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): За ч.5 ст.27 ч.3 ст.212 КК України у виді штрафу двадцяти тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян в розмірі 340 (триста сорок тисяч) грн. з позбавленням права займатися господарською-підприємницькою діяльністю, на строк один рік з конфіскації майна, за ч.2 ст.366 КК України у виді позбавлення волі на строк три роки з позбавленням права займатися господарською-підприємницькою діяльністю, на строк один рік. На підставі ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Жук С.О. остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк три роки з позбавленням права займатися господарською-підприємницькою діяльністю, на строк один рік з конфіскації майна. На підставі ст.ст.75,77 КК України Жука Сергія Олеговича від відбуваня основного покарання у виді позбавлення волі звільнити з випробуванням з іспитовим строком один рік, додаткове покарання у виді позбавлення права займатися господарською-підприємницькою діяльністю підлягає реальному виконанню, конфіскацію майна не застосовувати
Дата судового рішення: 2012-03-05
Номер судового рішення: 1916/36/2012
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.