Муштак В’ячеслав Іванович

0

Місце роботи: На час вчинення злочину: Циківський лісорозсадник Кам’янець-Подільського держлісгоспу
Посада: начальник та лісничий
Склад корупційного правопорушення: В період з червня 2008 року по липень 2009 року Муштак В.І., перебуваючи спочатку на посаді начальника Циківського лісорозсадника Кам’янець-Подільського держлісгоспу та в подальшому лісничого Циківського лісництва цього ж підприємства, будучи матеріально-відповідальною та службовою особою із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, зловживаючи своїм службовим становищем та діючи всупереч інтересам служби, з корисливих мотивів, умисно здійснив на території національного природного парку «Подільські Товтри»незаконну порубку дерев у кількості 167 штуки загальним об’ємом 479,9 м3.
Вид покарання (стягнення): За ч. 2 ст. 364 КК України (в попередній редакції) у виді позбавлення волі строком на 3 (три) роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з здійсненням адміністративно-розпорядчих та фінансово-господарських функцій строком на 2 (два) роки; за ч. 2 ст. 366 КК України (в попередній редакції) у виді позбавлення волі строком на 2 (два) роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з здійсненням адміністративно-розпорядчих та фінансово-господарських функцій строком на 1 (один) рік; за ст. 246 КК України (в попередній редакції) у виді позбавлення волі строком на 1 (один) рік з конфіскацією незаконно зрубаних дерев. На підставі ч. 1 ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання у виді позбавлення волі строком на 3 (три) роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з здійсненням адміністративно-розпорядчих та фінансово-господарських функцій строком на 2 (два) роки, з конфіскацією незаконно зрубаних дерев.
Дата судового рішення: 2011-11-16
Номер судового рішення: 1-6/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.