Пастощук Рімма Геннадіївна

0

Місце роботи: директор Дунаєвецького районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Пастощук Р.Г., з травня 2005 року до грудня 2009 року, працюючи на посаді директора Дунаєвецького районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді (РЦСССДМ), являючись державним службовцем, будучи службовою особою, за попередньою змовою з головним спеціалістом-головним бухгалтером Дунаєвецького РЦСССДМ Марцинкевич Л.В., зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом підробки документів вчинила привласнення бюджетних коштів, які були виділені на оплату праці працівників центру.
Вид покарання (стягнення): За ст.191 ч.3 КК України-чотири роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків строком на два роки; за ст.366 ч.1 КК України-штраф в розмірі шістсот гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків строком на два роки. Згідно ст.ст. 70, 72 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити їй покарання у виді чотирьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків строком на два роки та у виді штрафу в розмірі шістсот гривень, який виконувати самостійно. Згідно ст.75 КК України від відбування покарання у виді позбавлення волі звільнити з випробуванням, встановивши іспитовий строк, якщо вона протягом одного року не вчинить нового злочину.
Дата судового рішення: 2011-10-07
Номер судового рішення: 1-133/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.