Падалиця Юрій Володимирович

0

Місце роботи: Сектор карного розшуку Зарічного РВ СМУ ГУМВС України в Сумській області
Посада: оперуповноважений
Склад корупційного правопорушення: Падалиця Ю.В., будучи службовою особою, яка виконує функції представника влади, вчинив службове підроблення , тобто склав завідомо неправдивий офіційний документ, діючи в особистих інтересах, зловживаючи всупереч інтересам служби наданими йому владними повноваженнями працівника органів міліції, діючи в інших особистих інтересах та з користі, явно виходячи за межі наданих йому владних повноважень працівника органів міліції, незаконно доставив 11.08.2009 року до органу міліції Карижського Р.О. чим заподіяв істотну шкоду, що виразилась у вигляді грубого порушення охоронюваних Конституцією України та Законами України прав гр.-н Карижського Р.О. на свободу та особисту недоторканність, а також у вигляді підриву авторитету та престижу правоохоронних органів державної влади.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст. 70 ч.1 КК України призначити Падалиці Юрію Володимировичу покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим і остаточно визначити до відбуття покарання у вигляді трьох років шести місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльності у сфері проходження як публічної служби так і служби в правоохоронних органах на строк три роки з конфіскацією майна ( крім житла).
Дата судового рішення: 2012-01-06
Номер судового рішення: 1-22/12
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.