Сахро Ольга Миколаївна

0

Місце роботи: начальник по підміні Косівського ЦПЗ № 5
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Сахро О.М. зловживаючи своїм службовим становищем, діючи умисно на власну користь з метою отримання незаконної наживи, заволоділа коштами Косівського ЦПЗ № 5 при цьому з метою приховання факту розкрадання, внесла неправдиві відомості до офіційних документів.Так, 18.05.2011 р. в порушенні своїх службових повноважень, Сахро О.М. привласнила кошти в сумі 3079, 63 грн., які згідно відомості № 2/2607 на виплату соціальних допомог до з-х років за травень 2011 року повинні були виплачені громадянам. З метою приховання факту заволодіння вказаними коштами, Сахро О.М. внесла завідомо неправдиві відомості в книгу обліку поштових відправлень, поштових переказів, пенсій соціальних допомог, що видаються листоношам для доставки адресатам форми-55 за період з 04.01.2011 року по 06.07.2011 року, де на звороті сторінки 37 в графі 2 зробила неправдивий запис 2-4-3079,63 про видачу в доставку листоноші № 2 на 4 осіб та не додала листоноші Радиш І.М. гроші в сумі 3079 гривень 63 копійки
Вид покарання (стягнення): За ст. 191 ч.2 КК України-2 (два) роки обмеження волі з позбавленням права займати матеріально-відповідальні посади терміном 1 (один) рік 6 (шість) місяців; за ст. 366 ч.1 КК України-1 (один) рік обмеження волі з позбавленням права займати матеріально-відповідальні посади терміном один рік. На підставі ст. 70 КК України остаточне покарання визначити шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим покаранням та призначити -2 (два) роки обмеження волі з позбавленням права займати матеріально-відповідальні посади терміном 1 (один) рік, 6 (шість) місяців. На підставі ст. 75 КК України звільнити Сахро Ольгу Миколаївну від відбування покарання з випробуванням 1 (один) рік з позбавленням права займати матеріально-відповідальні посади терміном 1 (один) рік, 6 (шість) місяців.
Дата судового рішення: 2011-12-13
Номер судового рішення: 1-223/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.