Гученко Валерій Олексійович

0

Місце роботи: Харківський слідчий ізолятор
Посада: молодший інспектор 2 категорії відділу режиму та охорони
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів та в інтересах третіх осіб, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, яке завдало істотної шкоди державним інтересам, що виразилось в підриві авторитету установи органу пенітенціарної служби; придбання, зберігання та перевезення з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів в місця позбавлення волі, вчинене за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 54 КК України позбавити Гученка В.О. спеціального звання молодшого сержанта внутрішньої служби. Відповідно до ст. 75 КК України звільнити Гученка В.О. від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з іспитовим строком в 3 (три) роки. На підставі п. п. 2, 3, 4 ст. 76 КК України зобов’язати Гученка В.О. не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання та роботи, періодично з’являтися для реєстрації у кримінально-виконавчу інспекцію.
Дата судового рішення: 2014-04-02
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.