Яківчук Олександр Вікторович

0

Місце роботи: 
Посада: начальник сектору карного розшуку Сквирського РВ ГУ МВС України в Київській області
Склад корупційного правопорушення: Вчинив замах на одержання хабара за виконання певних дій в інтересах того, хто дає хабара, поєднаний з використанням свого службового становища, за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення): Вирок Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 02 квітня 2013 року засуджений за ч.2 ст. 15 і ч.2 ст. 368 КК України – 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з здійсненням функцій представника державного органу виконавчої влади – міліції, на – 3 роки, з конфіскацією 1/2 частки майна, що є його власністю. Апеляційний суд Київської області: вирок Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 02 квітня 2013 року щодо Яківчука Олександра Вікторовича– залишити без зміни.
Дата судового рішення: 2013-06-12
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.