Кім Євгеній Олександрович

0

Місце роботи: Дніпропетровський слідчий ізолятор № 3
Посада: молодший інспектор 2-й категорії денної зміни
Склад корупційного правопорушення: Незаконне придбання, зберігання і перевезення психотропних речовин, без мети збуту; зловживання службовим становищем, тобто умисне використання службового становища всупереч інтересам служби, з корисливих спонукань, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам, вчинені працівником правоохоронного органу
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити покарання до відбування: 5 (п'ять) років позбавлення волі з позбавленням права займати будь-які посади в правоохоронних органах строком на 2 (два) роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбування основного призначеного покарання у вигляді позбавлення волі, якщо він в період випробувального терміну -2 року-не вчинить нового злочину, і буде виконувати покладені на нього обов'язки. Зарахувати у строк відбування покарання час попереднього затримання за ст. 115 КПК України з 24 лютого 2011 по 23 квітня 2012 включно.
Дата судового рішення: 2012-04-24
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.