Кропивка Ігор Сергійович

0

Місце роботи: Нікітовський РВ Горлівського ГУ ГУМВС України в Донецькій області.
Посада: Оперуповноважений відділу кримінальної міліції по справах дітей
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто навмисне в інших особистих інтересах використання працівником правоохоронного органа й посадовою особою всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам окремих громадян, а також державним інтересам, що виразилося в дискредитації авторитету й престижу правоохоронних органів, порушенні конституційних прав громадян; складання посадовою особою свідомо неправильного офіційного документа, внесення в офіційні документи свідомо неправдивих відомість;
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч. 1 КК України по сукупності злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити Кропивка І.С. покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій на підприємствах усіх видів власності строком на два роки. У відповідності зі ст. 75 КК України звільнити Кропивка Ігоря Сергійовича від призначеного основного покарання у вигляді позбавлення волі строком на п'ять років, якщо він протягом випробного терміну протягом трьох років не вчинить нового злочину й виконає покладені на нього зобов'язання, передбачені ст. 76 КК України: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органа кримінально-виконавчої інспекції ; повідомляти орган кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання й роботи; періодично в відповідності зі ст. 13 Кримінально-виконавчого кодексу України бути для реєстрації в органі кримінально-виконавчої інспекції .
Дата судового рішення: 2012-12-25
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.