Варунків Роман Ілліч

0

Місце роботи: КП «Капітальне будівництво Бурштинської міської ради»
Посада: Директор
Склад корупційного правопорушення: Привласнення бюджетних коштів, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб; службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України з застосуванням ст. 69 КК України – Варунків Роману Іллічу остаточно призначити покарання за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у вигляді штрафу в розмірі – 3000грн. з позбавленням права займати керівні посади чи займатись діяльністю, пов’язаною з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків на строком – один рік один місяць.
Дата судового рішення: 2013-02-04
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.