Капітан Василь Володимирович

0

Місце роботи: Відділ Держкомзему в Радомишльському районі
Посада: завідувач сектору землеустрою, моніторингу, охорони та ринку земель
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем,тобто умисне ,з корисливих мотивів,використання службовою особою свого службового становища всупереч інтересам служби,що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам у вигляді підриву авторитету держави та заволодіння чужим майном шляхом обману,вчинено за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання Капітану В.В. – ТРИ роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов»язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій в органах місцевого самоврядування та виконавчої влади строком на ДВА роки. На підставі ст.75 КК України засудженого Капітана В.В. звільнити від відбуття основного покарання у вигляді обмеження волі з випробуванням і іспитовим строком ДВА роки.
Дата судового рішення: 2012-09-11
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.