Рибчак Михайло Йосипович

0

Місце роботи: Сваричівська сільська рада
Посада: сільський голова
Склад корупційного правопорушення: Будучи службовою особою заволодів та розтратив чуже майно шляхом зловживання своїм службовим становищем,за попередньою змовою групою осіб,а також вчинив службове підроблення, внісши до офіційних документів завідомо неправдиві відомості та видали завідомо неправдиві офіційні документи.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ч.5 ст.74 КК України Рибчака Михайла Йосиповича звільнити від призначеного за ст.366 ч.1 КК України основного та додаткового покарань з підстав,передбачених ст.49 КК України,у зв”язку із закінченням строків давності. У відповідності до ст. 75 КК України засудженого Рибчака М.Й. від відбування призначеного основного покарання у виді обмеження волі звільнити з випробуванням, з іспитовим строком один рік.
Дата судового рішення: 2012-09-25
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.