Дзюба Євген Степанович

0

Місце роботи: ФГ «Степ-Форт»
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Дзюба Є.С. скоїв зловживання службовим становищем, тобто умисне, в інтересах третіх осіб, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам, а також службове підроблення, тобто складання та видачу завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим Дзюбі Євгену Степановичу остаточно призначити покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати господарсько –розпорядні посади в аграрному секторі економіки строком на один рік п’ять місяців. Відповідно до ст. 75 КК України звільнити Дзюбу Є.С. від відбування основного покарання з випробуванням строком один рік.
Дата судового рішення: 2012-10-12
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.