Ровенський Максим Анатолійович

0

Місце роботи: ТОВ «Інсайт-2007»
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Безпідставна невиплата заробітної плати громадянам більш як за один місяць, вчинена умисно керівником підприємства незалежно від форми власності; заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, а також зловживання службовим становищем, з корисливих мотивів, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, яке завдало істотної шкоди охоронюваним законом інтересам юридичних осіб.
Вид покарання (стягнення): Згідно ч. 1 ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити покарання Ровенському Максиму Анатолійовичу у вигляді двох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати організаційно-розпорядні та адміністративно-господарські посади строком на три роки, та штрафом у розмірі 4250грн. На підставі ст. 75 КК України Ровенського Максима Анатолійовича звільнити від відбування основного покарання з випробуванням строком на два роки.
Дата судового рішення: 2012-10-18
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.