Драган Надія Анатоліївна

0

Місце роботи: Ічнянське відділення ВАТ «Державний Ощадний банк України»
Посада: керуюча філією
Склад корупційного правопорушення: Драган Н.А. з 4 липня 2000 року по 21 квітня 2008року перебуваючи на посаді керуючої філією Ічнянського відділення ВАТ «Державний Ощадний банк України»і будучи при цьому службовою особою, т.я. її діяльність була пов’язана з виконанням організаційно –розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, при оформленні договору відновлювальної кредитної лінії вчинила службове підроблення та перевищила надані їй службові повноваження.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст. 70 ч. 1 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно обрати покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно –розпорядчих та адміністративно –господарських функцій на 3 (три) роки. На підставі ч. 4 ст. 70 КК України частково приєднати невідбуту частину покарання за вироком Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області від 6 березня 2012 року зі змінами, внесеними ухвалою Чернігівського апеляційного суду від 6 червня 2012 року і обрати остаточне покарання у вигляді 7 років 2 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно –розпорядчих та адміністративно –господарських функцій строком на 3 (три) роки, обчислюючи строк покарання з 8 вересня 2010 року.
Дата судового рішення: 2012-08-15
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.