Новіцька Ольга Олександрівна

0

Місце роботи: Центр поштовому зв'язку № 4 Донецької дирекції Українського державного підприємства поштовому зв'язку «Укрпошта»
Посада: Листоноша 3-го класу відділення поштовому зв'язку селища Щербинівка м. Дзержинська Донецької області
Склад корупційного правопорушення: Внесення службовою особою в офіційний документ свідомо неправдиві відомості, тобто службове підроблення, а також заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до положень ст. 70 ч. 1 КК України по сукупності злочинів, із застосуванням принципу поглинання менш суворого покарання більш суворим, визначити до відбування Новіцькій Ользі Олександрівні покарання у вигляді позбавлення волі строком на 2 (два) роки, з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно — розпорядчих і адміністративно-господарських функцій строком на 2 (два) роки. Відповідно до вимог ст.ст. 75,76 КК України Новіцьку Ольгу Олександрівну від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі звільнити з випробним терміном на один рік, поклавши на неї обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання. Призначене Новіцькій Ользі Олександрівні додаткове покарання у вигляді позбавлення права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно — розпорядчих і адміністративно-господарських функцій строком на 2 (два) роки виконувати самостійно.
Дата судового рішення: 2012-10-02
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.