Стахурська Алла Вікторівна

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Підбурення та пособництво у заволодінні чужим майном щляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем , вчиненому за попередньою змовою групою осіб, використання завідомо підробленого документу та підбурення і пособництво у службовому підробленні, тобто внесенні службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, складання і видача завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України із застосуванням ст. 69 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити покарання у виді обмеження волі строком на 3 (три) роки без призначення додаткового покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю. Відповідно до ст.75 КК України звільнити Стахурську Аллу Вікторівну від відбування покарання, якщо вона протягом встановленого судом іспитового строку –2 ( два ) роки , не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов”язки, передбачені п. 3, 4 ч.1 ст.76 КК України.
Дата судового рішення: 2012-08-16
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.