Дейнега Альона Володимирівна

0

Місце роботи: ВДВС Розівського РУЮ
Посада: в.о. начальника
Склад корупційного правопорушення: Дейнега А.В. привласнила грошові кошти, виділені на заробітну плату водію ВДВС Розівського РУЮ Новобранову В.В., тобто бюджетні кошти в сумі 7968,5 грн. Крім цього, Дейнега А.В. зловживаючи своїм службовим становищем в період часу з березня по жовтень 2011 року незаконно заволоділа бюджетними коштами, виділеними на заробітну плату водію ВДВС Розівського РУЮ Новобранову В.В. на загальну суму 7968,5 грн. грн., чим спричинила державі матеріальну шкоду на зазначену суму.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 ч.1 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим покаранням, остаточно призначено 2 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади у державних установах, посади, пов'язані з державною службою та займатися діяльністю, пов'язаною з обслуговуванням матеріальних цінностей строком на 2 роки 6 місяців. На підставі ст.75 КК України звільнена від відбуття основного покарання з випробуванням терміном на 2 роки 6 місяців та покладенням обов’язків, передбачених п.п.2-4 ст.76 КК України. Апеляцію засудженої Дейнеги А.В. залишити без задоволення, а вирок Розівського районного суду Запорізької області від 06 липня 2012 року відносно Дейнеги Альони Володимирівни – без змін
Дата судового рішення: 2012-09-12
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.