Федорчук Людмила Олексіївна

0

Місце роботи: Закарпатське регіональне управління комерційного банку “ПриватБанк”
Посада: керуюча Свалявського відділення
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч.1 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити засудженій Федорчук Людмилі Олексіївні покарання у вигляді 03 (трьох) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно розпорядчих функцій строком на 02 (два) роки. Відповідно до ч.4 ст. 70 КК України, шляхом поглиненя менш суворого покарання за даним вироком більш суворим покаранням за вироком Свалявського районного суду від 27 липня 2010 року остаточно до відбуття Федорчук Л.О. призначити 05 (п’ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно розпорядчих функцій строком на 03 (три) роки.
Дата судового рішення: 2012-07-17
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.