Тростенюк Григорій Олексійович

0

Місце роботи: ДП «Тетерівліс»
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Тростенюку Г.О. остаточно покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі без конфіскації майна з позбавлення права обіймати керівні посади пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями строком на 3 (три) роки. На підставі ст.75, 76 КК України звільнити засудженого від призначеного основного покарання, якщо він протягом іспитового строку –3 років не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки: не виїзджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти ці органи про зміну місця проживання та періодично з’являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої інспекції.
Дата судового рішення: 2012-03-30
Номер судового рішення: 1-25/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.