Гегна Василь Миколайович

0

Місце роботи: Пасічнянська сільська рада
Посада: сільський голова
Склад корупційного правопорушення: Гегна В.М. вчинив дії, що полягали у невиконанні ним, як службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки. Крім того, здійснив дії, які виразились в привласненні та заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені за попередньою змовою групою осіб. Також Гегна В.М. вчинив службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, складання і видачу завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України Гегні Василю Миколайовичу призначити остаточне покарання шляхом поглинання менш суворого більш суворим – 3 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати виборні посади в органах місцевого самоврядування пов’язаних з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій терміном на 2 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити підсудного Гегну Василя Миколайовича від основного покарання з випробовуванням з іспитовим строком терміном на 2 роки.
Дата судового рішення: 2012-04-02
Номер судового рішення: 1-200/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 367. Службова недбалість

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.