Шевченко Валерій Олексійович

0

Місце роботи: Фермерське господарство "СП" та СВК «Василівка"
Посада: Голова.
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах; службове підроблення, тобто внесення до офіційних документів, складання та видача завідомо неправдивих документів, що спричинили тяжкі наслідки. А також, співучасть у вигляді пособництва у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах, співучасть у вигляді пособництва в посадовому підробленні, тобто внесенні до офіційних документів, складанні та видачі зазначених завідомо неправдивих документів, що спричинили тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст.70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити до відбування засудженому Шевченку В.О. покарання у вигляді позбавлення волі на термін п'ять років один місяць з позбавленням права займати посади, пов'язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно -господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях будь-яких форм власності на строк два роки.
Дата судового рішення: 2011-12-22
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.