Бєлікова Валентина Олексіївна

0

Місце роботи: Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна організація № 35» м. Кривого Рогу
Посада: Директор.
Склад корупційного правопорушення: Умисне ухилення від сплати податків, які входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, вчинене службовою особою підприємства, незалежно від форми власності, за попередньою змовою групою осіб, що призвело до фактичного ненадходження до бюджетів коштів в особливо великих розмірах; Зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло шкоду державним інтересам, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч.1 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно до відбування Бєліковій Валентині Олексіївні призначити 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади директора та бухгалтера на підприємствах будь-якої форми власності строком на 2 роки 6 місяців, без конфіскації майна.На підставі ст. 75 КК України звільнити Бєлікову В.О. від покарання у вигляді позбавлення волі, з випробуванням строком на 1 рік 6 місяців.
Дата судового рішення: 2011-09-16
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.