Манівський Руслан Олексійович

0

Місце роботи: відділ нагляду і безпеки Арбузинської ВК № 83
Посада: молодший інспектор
Склад корупційного правопорушення: Незаконне придбання, перевезення, зберігання з метою збуту та передачі у місця позбавлення волі особливо небезпечних наркотичних засобів, та зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, яке заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу.
Вид покарання (стягнення): За ч.2 ст. 307 КК України — із застосуванням ст.. 69 КК України 3 роки 8 місяців позбавлення волі без конфіскації майна. За ч.3 ст.364 КК України — із застосуванням ст.. 69 КК України 4 роки 6 місяців позбавлення волі з побавленням права обіймати посаду молодшого інспектора відділу нагляду та безпеки Арбузинської виправної колонії №83 УДДУ ПВП в Миколаївській області строком на 3 роки без конфіскації майна Згідно ст. 70 КК України шляхом часткового складання призначених покарань, Манівському Р.О. остаточно призначити покарання у виді 5 років позбавлення волі з побавленням права обіймати посаду молодшого інспектора відділу нагляду та безпеки Арбузинської виправної колонії №83 УДДУ ПВП в Миколаївській області строком на 3 роки без конфіскації майна. В силу ст.. 75 КК України звільнити Манівського Р.О. від відбування призначеного йому покарання, якщо він протягом іспитового строку в 3 роки не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки.
Дата судового рішення: 2011-10-24
Номер судового рішення: 1-94/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.