Шмигло Вадим Леонідович

0

Місце роботи: На час вчинення злочину: директор ТОВ «Торговий дім «Охтирський хліб»
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Будучи службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, скоїв зловживання повноваженнями, тобто умисне, з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб використання всупереч інтересам юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми своїх повноважень, що спричинило тяжкі наслідки юридичній особі та скоїв службове підроблення, тобто складання службовою особою завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): За ч. 2 ст. 364-1 КК України з застосуванням ч. 1 ст. 69 КК України покарання у виді обмеження волі строком на чотири роки шість місяців з позбавленням права займати посади пов’язані з виконанням адміністративно-господарських обов’язків на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності строком на три роки, за ч. 2 ст. 366 КК України з застосуванням ч. 1 ст. 69 КК України покарання у виді обмеження волі строком на чотири роки з позбавленням права займати посади пов’язані з виконанням адміністративно-господарських обов’язків на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності строком на два роки.На підставі ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю вказаних злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити Шмиглу В.Л. покарання у виді обмеження волі строком на чотири роки шість місяців з позбавленням права займати посади пов’язані з виконанням адміністративно-господарських обов’язків на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності строком на три роки.Шмигла Вадима Леонідовича по пред’явленому йому обвинуваченню в скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 209 КК України, виправдати за відсутністю в його діях складу злочину.
Дата судового рішення: 2011-10-17
Номер судового рішення: 1-118/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.