Підручна Алла Сергіївна

0

Місце роботи: Відділення поштового зв’язку с. Майорське Фрунзівського центрального відділення зв’язку
Посада: начальник
Склад корупційного правопорушення: Привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та службове підроблення, тобто складання службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.
Вид покарання (стягнення): В силу ст. 75 КК України Підручну А.С звільнити від відбування покарання з іспитовим строком один рік шість місяців. В силу ст. 76 КК України зобов’язати Підручну А.С. періодично з’являтися для реєстрації в кримінально – виконавчу інспекцію
Дата судового рішення: 2014-10-24
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.