Зеленський Юрій Володимирович

0

Місце роботи: Державна податкова інспекція в Горохівському районі
Посада: старший державний податковий ревізор інспектор відділу оподаткування фізичних осіб.
Склад корупційного правопорушення: Будучи службовою особою вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості про розмір виручки потерпілих та свідків.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 4 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом часткового складання покарань, призначених за даним вироком та вироком Маневицького районного суду від 2 серпня 2011 року, визначити Зеленському Юрію Володимировичу остаточно покарання у виді 6 (шести) років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади працівника правоохоронного органу пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та контрольно – ревізуючих обов’язків за спеціальним повноваженням строком на 3 (три) роки.Строк відбування покарання Зеленському Ю.В. рахувати з моменту затримання – з 2 серпня 2011 року.Зарахувати в строк відбування покарання Зеленському Ю.В. час перебування під вартою в період з 15 травня 2009 року по 30 грудня 2009 року та з 14 квітня 2011 року по 17 червня 2011 року.
Дата судового рішення: 2012-05-23
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.