Сухоруков Сергій Валерійович

0

Місце роботи: 
Посада: інспектор першого міжрайонного відділення міліції міграційного контролю (з обслуговування м.Харкова, Харківського, Чугуївського, Зміївського районів) ГУМВСУ в Харківській області
Склад корупційного правопорушення: Зловживання владою, тобто умисне, з корисливих мотивів використання службовою особою влади всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян та державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу та як одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання та невиконання в інтересах того, хто дає хабар, дій з використанням наданої влади та службового становища, поєднане з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення): Вироком Московського районного суду міста Харкова від 5 червня 2013 року засуджено Сухорукова Сергія Валерійовича, за ч.2 ст.190, ч.3 ст.364 КК України. Відповідно до ст.70 КК України за сукупністю злочинів Сухорукову С.В. остаточно призначено покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді позбавлення волі на строк п'ять років з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на строк три роки без конфіскації майна. Відповідно до ст.75 КК України Сухорукова С.В. звільнено від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком два ріки. Відповідно до ст.76 КК України на Сухорукова С.В. покладено обов'язки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання; періодично з'являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію. Апеляційний суд Харківської області ухвалив: уточнити мотивувальну частину вироку Московського районного суду міста Харкова від 5 червня 2013 року відносно Сухорукова С.В., зазначивши, що дії Сухорукова С.В. переслідували мету отримати хабар у Фонсу Пелап Трезор Дакина, і що останній передав Сухорукову С.В. 400 доларів США, що за офіційним курсом НБУ склало 3197 грн. 20 коп. у вигляді хабара. Той самий вирок скасувати в частині зміни кваліфікації дій Сухорукова С.В. та призначеного йому покарання. Визнати Сухорукова С.В. винним у вчиненні кримінальних правопорушень і призначити йому покарання: за ч.3 ст.364, ч.3 ст.368 КК України Відповідно до ст. 70 КК України остаточно, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, призначити покарання у вигляді 4 /ЧОТИРЬОХ/ років 6 /ШЕСТИ/ місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов?язані зі здійсненням адміністративно – розпорядчих повноважень на 3 /ТРИ/ роки. Відповідно до ст.75 КК України звільнити Сухорукова С.В. від відбування основного покарання з випробуванням, з іспитовим строком 2 /ДВА/ роки. Відповідно до ст.76 КК України покласти на Сухорукова С.В. обов'язки: в період іспитового строку не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання і роботи; періодично з'являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію. В решті вирок суду від 5 червня 2013 року залишити без змін.
Дата судового рішення: 2013-08-21
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.