Данилюк Дмитро Сергійович

0

Місце роботи: 
Посада: начальник відділення №30 ЗАТ «Агробанк»
Склад корупційного правопорушення: Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначено Данилюку Д.С. покарання у виді 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих, організаційно-господарських обов’язків в установах, підприємствах або організаціях незалежно від форм власності строком 3 роки. На підставі ст. 75 КК України Данилюка Д.С. звільнено від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком 2 роки з покладенням обов’язків, передбачених п. п. 3, 4, ч. 1 ст. 76 КК України.Колегія суддів Судової палати у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ: вирок Дніпровського районного суду м. Києва від 20 вересня 2011 року та ухвалу Апеляційного суду м. Києва від 27 лютого 2012 року щодо Данилюка Дмитра Сергійовича залишити без зміни, а касаційну скаргу захисника Лук’яненка Я.В. – без задоволення.
Дата судового рішення: 2012-02-27
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.