Гелетюк Євген Всеволодович

0

Місце роботи: Державний Департамент України з питань виконання покарань у Вінницькій області
Посада: молодший інспектор 2 категорії відділу режиму і охорони Вінницької установи виконання покарань управління
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів використанні службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, із завданням істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу; незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів з метою збуту у місцях позбавлення волі, якщо предметом таких дій були особливо небезпечні наркотичні засоби.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст. 70 КК України остаточно призначити покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Гелетюку Євгену Всеволодовичу основне покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 (три) роки. Згідно ст. 75 КК України звільнити Гелетюка Євгена Всеволодовича від відбування основного призначеного покарання з іспитовим строком – 3 (три) роки. Згідно ст. 76 ч.1 п. п. 2, 3, 4 КК України покласти на Гелетюка Євгена Всеволодовича обов’язки не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції і повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну свого місця проживання та роботи, а також періодично з’являтися для реєстрації до кримінально-виконавчої інспекції.
Дата судового рішення: 2012-12-18
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.