Кузнєцов Сергій Федорович

0

Місце роботи: ТОВ «Нікопольський завод тонкостінних труб»
Посада: Директор
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто навмисне, в інтересах третіх осіб використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки; безпідставна невиплата заробітної плати громадянам більш ніж за один місяць, вчинено навмисне керівником підприємства незалежно від форми власності
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70, ч.1 КК України остаточне покарання засудженому визначити шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади пов'язані з керівництвом підприємством будь-якої форми власності й пов'язаної з матеріальною відповідальністю строком на 3 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбування покарання з випробним терміном на 3 роки. На підставі ст. 76, ч.1 п.п.2),3) КК України зобов'язати засудженого не залишати межі України без дозволу органів, що відають виконанням покарання й у період випробного терміну повідомляти про зміну місця проживання й роботи. На підставі ст. 70 ч. 4 КК України покарання призначене КУЗНЄЦОВУ С.Ф. згідно вироку Нікопольського міськрайонного суду від 02.07.2010 року поглинути покаранням по даному вирокові .
Дата судового рішення: 2012-11-01
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.