Дуда Тамара Всеволодівна

0

Місце роботи: Новоселицька музична школа
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно; внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання і видача завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України призначити Дуда Тамарі Всеволодівні остаточну міру покарання по сукупності злочинів шляхом повного складання призначених покарань у виді позбавлення волі строком на 1 (один) рік 6 (шість) місяців з позбавленням права обіймати керівні посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих функцій строком на 3 (три) роки та штрафу в дохід держави в розмірі 850 гривень. Покарання у виді штрафу виконати самостійно. На підставі ст.ст. 75, 76 КК України звільнити засуджену Дуда Тамару Всеволодівну від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі, якщо вона протягом одного року не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов’язки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію.
Дата судового рішення: 2012-08-20
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.