Римарь Микола Павлович

0

Місце роботи: Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія»
Посада: завідувач кафедри фізичного виховання та здоров'я
Склад корупційного правопорушення: Римарь М.П., будучи службовою, одержав хабара за виконання в інтересах особи, що дала хабара дій з використанням наданого йому службового становища, повторно одержав хабара за виконання в інтересах особи, що дала хабара дій з використанням наданого йому службового становища, а також видав будучи службовою особою завідомо неправдиві офіційні документи, внісши до них завідомо неправдиві дані.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів остаточне покарання визначити шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із здійсненням організаційно-розпорядчих повноважень службової особи у вищих навчальних закладах Міністерства освіти України на 1 (один) рік 6 (шість) місяців без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України звільнити Римаря М.П. від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 1 (один) рік.
Дата судового рішення: 2012-11-20
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.