Лобунєц Денис Русланович

0

Місце роботи: Дніпропетровський відділ контролю й державного нагляду територіального управління по контролю над будівництвом, якістю будівельних матеріалів, державного ринкового нагляду й державного контролю в сфері житлово-комунального господарства Інспекції ДАСК у Дніпропетровській області
Посада: Головний державний інспектор
Склад корупційного правопорушення: Зловживання владою й службовим становищем, тобто навмисне в корисливих цілях або в інших особистих інтересах, використання службовою особою влади або службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам і заволодіння чужим майном шляхом обману або зловживання довірою (шахрайство).
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно до відбування визначити покарання у вигляді обмеження волі строком на 1 рік і 6 місяців з позбавленням права займати посади в контролюючих органах на один рік і штрафом у розмірі 250 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян, тобто в розмірі 4250 гривень. На підставі ст. 75 КК України звільнити Лобунєц Дениса Руслановича від відбування основного виду покарання у вигляді обмеження волі, якщо він протягом одного року випробного терміну не вчинить нового злочину.
Дата судового рішення: 2012-10-23
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.