Прапорщикова Галина Сергіївна

0

Місце роботи: Голопристанського відділення ХОД АППБ «Аваль»
Посада: заступник начальника з питань споживчого кредитування
Склад корупційного правопорушення: Cлужбове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, складання та видача завідомо неправдивих відомостей, якщо вони спричинили тяжкі наслідки; службова недбалість, тобто невиконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваних законом державним інтересам; підроблення офіційних документів, ч підроблення офіційних документів, скоєне повторно; використання завідомо підробленого документа, підробка і використання документів на переказ грошових коштів, підробка і використання документів на переказ грошових коштів, скоєне повторно; зловживання службовим становищем, з корисливих мотивів та в інтересах третіх осіб, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом інтересам юридичних осіб, та спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з поміщенням до кримінально виконавчої установи з позбавленням права займати посади пов’язані з адміністративно-господарчими та організаційно-розпорядчими функціями строком на три роки зі штрафом у розмірі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто у сумі 8500 (вісім тисяч п’ятсот) гривень. Виправдати Прапорщикову Галину Сергіївну у скоєнні злочину, передбаченого ст. 357 ч.3 КК України за недоведеністю її участі у вчиненні даного злочину; у скоєнні злочину, передбаченого ст. 365 ч.3 КК України за відсутності в діянні підсудного складу злочину.
Дата судового рішення: 2012-11-19
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 367. Службова недбалість

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.