Грабовецький Леонід Анатолійович

0

Місце роботи: Поліклініка №2 Голосіївського району міста Києва
Посада: дільничний лікар – терапевт II терапевтичного відділення
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою хабара (у вигляді 2000 грн.) за виконання в інтересах того, хто дає хабар, та інтересах третьої особи дій з використанням свого службового становища; службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційного документу завідомо не правдивих відомостей, іншому підробленні документу, а також у видачі завідомо не правдивого офіційного документу; давання хабара службовій особі; підбурювання до одержання службовою особою хабара (у вигляді 1000 грн.) за виконання в інтересах того, хто дає хабар та в інтересах третьої особи дій з використанням свого службового становища; підбурювання до службового підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційного документу завідомо не правдивих відомостей, іншому підробленні документу, а також у видачі завідомо не правдивого офіційного документу.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч. 1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання у виді штрафу 600 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 10200 (десять тисяч двісті) грн. з позбавленням права займати посади пов’язані з організаційно – розпорядчими та адміністративно – господарчими функціями на сирок 2 роки.
Дата судового рішення: 2012-03-14
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.