Ільницький Віталій Валентинович

0

Місце роботи: військова частина А0473
Посада: начальник медичної служби
Склад корупційного правопорушення: Повторне заволодіння чужим майном шляхом обману громадян; закінчений замах на давання хабара; підбурювання на давання хабара; зловживання військовою службовою особою службовим становищем, вчиненому з корисливих мотивів, що заподіяло істотної шкоди .
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, призначити Ільницькому В.В. остаточне покарання у виді трьох років позбавлення волі. На підставі ст.ст. 75, 76 КК України звільнити Ільницького В.В. від відбування призначеного покарання з випробуванням, іспитовий строк встановити терміном на два роки, покласти на Ільницького В.В. виконання обов’язків
Дата судового рішення: 2012-09-21
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.