Панасюк Андрій Ярославович

0

Місце роботи: ТзОВ "Добробут”
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном у великих розмірах шляхом зловживання довірою; заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України визначити Панасюку Андрію Ярославовичу остаточне покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді 5 (п»яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади у підприємствах, установах та організаціях різних форм власності, пов»язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на строк 2 (два) роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Панасюка А.Я. від відбування призначеного основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 3 (три) роки, якщо він протягом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов»язки, призначити до відбування додаткове покарання у виді позбавлення права обіймати посади у підприємствах, установах та організаціях різних форм власності, пов»язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на строк 2 (два) роки. На підставі ст. 76 КК України зобов’язати Панасюка А.Я. періодично з»являтися на реєстрацію та повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання.
Дата судового рішення: 2012-09-21
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.