Рекун Руслан Миколайович

0

Місце роботи: ХФ АКБ «Правекс-банк» (Старомосковське відділення)
Посада: бухгалтер.
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб; службове підроблення, тобто складання службовою особою завідомо неправдивих документів
Вид покарання (стягнення): У відповідності зі ст.70 КК України за сукупністю злочинів призначити Рекун Р.Н. остаточне покарання шляхом поглинення менш суворо покарання більш суворим у вигляді позбавлення волі строком чотири роки з позбавленням права займатися діяльністю, пов'язаною з матеріальною відповідальністю, строком 1 рік. У відповідності зі ст.75 КК України звільнити Рекун Р.Н. від відбування основного покарання з випробувальним терміном два роки.
Дата судового рішення: 2012-08-28
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.