Прокопенко В’ячеслав Васильович

0

Місце роботи: Черкаська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України у Черкаській області № 62
Посада: молодший інспектор відділу нагляду і безпеки
Склад корупційного правопорушення: Незаконне придбання, перевезення та зберігання наркотичних засобів і психотропних речовин з метою збуту цих речовин у місця позбавлення волі та зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, використання службовою особою влади, всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити до відбуття один рік шість місяців позбавлення волі з конфіскацією всього особистого майна яке є особистою власністю засудженого, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на три роки.
Дата судового рішення: 2012-07-11
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.