Ткаченко Анатолій Васильович

0

Місце роботи: УБНОН ГУМВСУ в Харківській області
Посада: начальник сектору оперативного обслуговування територіальних підрозділів
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, вчинене працівником правоохоронних органів, тобто навмисне з корисливих мотивів використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило істотну шкоду інтересам держави, вчинено працівником правоохоронних органів; незаконне придбання, зберігання, перевезення прекурсів з метою збуту, вчинено повторно, у великих розмірах; незаконне придбання, перевезення, зберігання без мети збуту наркотичних, психотропних засобів у великих розмірах, вчинено повторно.
Вид покарання (стягнення): У силу ст.70 КК України по сукупності злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити Ткаченко А.В. покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади пов'язані з роботою в правоохоронних органах строком на три роки. У силу ст.ст. 75 і 76 КК України звільнити засудженого Ткаченко А.В., від відбування покарання з випробним терміном на три роки, поклавши на нього обов'язки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органа кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти орган кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання роботи або навчання, періодично з'являтися для реєстрації в органі кримінально-виконавчої інспекції.
Дата судового рішення: 2012-07-30
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.