Лисинчук Володимир Іванович

0

Місце роботи: ПП «Агротек-КВ»
Посада: Директор
Склад корупційного правопорушення: Умисне ухилення від сплати податків, що входять в систему оподаткування, введених в установленому законом порядку, вчинення службовою особою підприємства, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в значних розмірах; заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах; службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей а також складання і видача завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): Згідно ч. 1 ст. 70 КК України визначити Лисинчуку Володимиру Івановичу за сукупністю злочинів, передбачених ч.5 ст .191 та ч.2 ст.366 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточне покарання 7 (сім) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади та займатися підприємницькою діяльністю строком на 3(три) роки та з конфіскацією майна. Покарання у виді штрафу в розмірі 300 (триста) неоподаткованих мінімумів громадян, що складає 5100 грн. (п'ять тисяч сто гривень) виконувати окремо.
Дата судового рішення: 2012-05-30
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.