Бокатий Андрій Валерійович

0

Місце роботи: 
Посада: старший інспектор митного поста «Київ-аеропорт» Київської регіональної митниці Державної митної служби України
Склад корупційного правопорушення: Бокатий А.В. своїми умисними злочинними діями, які виразились в одержанні хабара службовою особою у значному розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабара дій із використанням наданої йому влади, вчинив злочин, передбачений ч.2 ст.368 КК України, а також своїми умисними злочинними діями, які виразились в одержанні хабара службовою особою у значному розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабара дій із використанням наданої йому влади, він вчиненого повторно, вчинив злочин, передбачений ч. 3 ст. 368 КК України.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України при сукупності злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Бокатому Андрію Валерійовичу покарання – 5 (п’ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати організаційно-розпорядчі посади строком на 3 (три) роки . На підставі ст. 54 КК України позбавити Бокатого Андрія Валерійовича спеціального звання – інспектора митної служби другого рангу. Відповідно до ст.75 КК України засудженого Бокатого Андрія Валерійовича звільнити від відбування основного покарання з випробуванням – іспитовим строком на 3 (три) роки. На підставі ст.76 КК України покласти на засудженого Бокатого Андрія Валерійовича обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця роботи та проживання і періодично з’являтися в цей орган для реєстрації
Дата судового рішення: 2013-02-18
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.