Лабан Катерина Степанівна

0

Місце роботи: Інженер-землевпорядник
Посада: ПАТ "Інститут Волиньводопроект"
Склад корупційного правопорушення: Лабан К.С., будучи при виконанні службових обов'язків, діючи всупереч інтересів служби, маючи доступ до офіційних документів і знаючи розташування земельних ділянок на території сільської ради, мала вибирати для злочинного посягання земельні площі з резервного фонду Піддубцівської сільської ради, що тривалий період часу ніким не оброблялись і на набуття права власності на які ніхто з громади Піддубцівської сільської ради не претендував, підробляти рішення Піддубцівської сільської ради «Про передачу земельних ділянок у власність», вносячи в них завідомо неправдиві відомості про надання підшуканим для цього Савчук Т.М. підставним особам у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, а також вчиняти підроблення інших документів, а саме "Акти погодження меж з суміжними землекористувачами", "Акти перенесення в натуру меж земельної ділянки та передачу на зберігання межових знаків", "Державні акти на право власності на земельну ділянку".
Вид покарання (стягнення): На підставі вимог ст.ст.74 ч.5, 49 ч.1 п.1 КК України звільнити від призначеного за даним вироком покарання за ст.368 ч.1 КК України в зв’язку із закінченням строків давності. На підставі ст.70 ч.1 КК України за сукупністю злочинів, передбачених ст.ст.190 ч.4, 364 ч.2, 366 ч.2 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання, більш суворим, остаточно призначити до відбуття 5 (п'ять) років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські посади строком на 2 роки. На підставі ст.ст.75, 76 КК України звільнити Лабан К.С. від відбування призначеного покарання, якщо вона протягом 3 (трьох) років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов'язки: — не виїзджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції; — повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання, роботи; — періодично з'являтись для реєстрації в органи кримінально-виконавчої інспекції. Запобіжний захід засудженій Лабан К.С. залишити попередній – підписку про невиїзд, до вступу вироку в законну силу.
Дата судового рішення: 2012-05-18
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.