Мінцев Сергій Васильович

0

Місце роботи: Відділ нагляду і безпеки Керченської виправної колонії УГДУВІН в АРК № 126
Посада: Молодший інспектор відділу.
Склад корупційного правопорушення: Дії Мінцева С.В. кваліфіковано за ст.307 ч.2 КК України, як незаконне придбання, зберігання, перевезення особливо небезпечного наркотичного засобу з метою його збуту в місця позбавлення волі, а також за ст.364 ч.3 КК України, як зловживання владою, тобто умисне, з корисливих спонукань, в інтересах третіх осіб, використання посадовою особою влади всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст.70 КК України, призначити покарання за сукупністю злочинів шляхом часткового складання призначених покарань-у вигляді п'яти років шести місяців позбавлення волі, з конфіскацією всього особисто належного майна в дохід держави, з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на 3 року.
Дата судового рішення: 2011-09-29
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.