Лютий Степан Іванович

0

Місце роботи: приватний підприємець
Посада: приватний підприємець
Склад корупційного правопорушення: Лютий С.І. в листопаді 2008 року та жовтні, грудні 2009 року по укладених з Управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Мукачівської міської ради договорах підряду по капітальному ремонту житлових будинків у м.Мукачево від 18.11.2008 року, 20.11.2008 року, 23.07.2009 року, 16.09.2009 року та 26.10.2009 року, діючи умисно, , шляхом зловживання своїм службовим становищем, привласнив та розтратив бюджетні кошти на суму 9973,61 гривень. За для цього, в листопаді 2008 року та жовтні, грудні 2009 року Лютий С.І. вніс завідомо неправдиві відомості у акти приймання виконаних робіт ф. № КБ-2в включивши у них загально-виробничі витрати з урахуванням ПДВ на суму 9973,61 гривень, які за даними бухгалтерського обліку ПП Лютого С.І. не значаться та фактичними видатками не підтверджені.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч.1 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити засудженому Лютому Степану Івановичу покарання у вигляді 03 (трьох) років позбавлення волі без позбавлення права обіймати посади пов»язані із здійсненням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій. На підставі ст.ст. 75, 76 КК України звільнити засудженого Лютого Степана Івановича від відбуття призначеного основного покарання, якщо він протягом іспитового строку терміном 2 (два) роки не вчинить нового злочину і виконає обов'язки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання.
Дата судового рішення: 2011-12-23
Номер судового рішення: 1-628/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.