Невмержицький Володимир Павлович

0

Місце роботи: Комунальна установа «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради
Посада: старший фельдшер відділення-пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги Лугинського району
Склад корупційного правопорушення: Умисні дії, які виразились заволодінні психотропними речовинами шляхом зловживання службовим становищем, підробленні за попередньою змовою групою осіб документів, які дають право на отримання психотропних речовин, та використання цих підроблених документів, порушення встановлених правил обліку та зберігання психотропних речовин.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 75 КК України звільнити Невмержицького В.П. від відбування покарання з випробуванням зі встановленням іспитового строку терміном 1 рік 6 місяців. На підставі ст. 76 КК України зобов’язати Невмержицького В. П. не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи.
Дата судового рішення: 2014-10-16
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.