Кравців Юрій Михайлович

0

Місце роботи: ДП «Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат»
Посада: керівник Сколівського військового лісгоспу
Склад корупційного правопорушення: Безпідставна невиплата заробітної плати громадянам більш, як за один місяць, вчинена умисно керівником підприємства; одержання хабара службовою особою у значному розмірі.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України остаточне покарання засудженому Кравціву Юрію Михайловичу за вказані злочини призначити шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим та обрати йому остаточну міру покарання у вигляді сплати штрафу у дохід держави у розмірі однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян –25500 (двадцять п’ять тисяч п’ятсот) грн., без позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на певний строк.
Дата судового рішення: 2012-11-14
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.