Арєшкін Вадим Іванович

0

Місце роботи: ТОВ «Гранд Дистрибьюшн Юг»
Посада: торговий представник відділу продаж
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; Привласнення чужого майна, яке було ввірене особі, вчинене повторно.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 75 КК України звільнити Арєшкіна Вадима Івановича від відбування призначеного основного покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням з встановленням іспитового строку на два роки. Відповідно до вимог ст. 76 КК України зобов’язати Арєшкіна В.І.: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання або роботи; періодично з'являтись для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції.
Дата судового рішення: 2014-02-19
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.