Панькуш Галина Василівна

0

Місце роботи: Сновидівський дошкільний навчальний заклад
Посада: Завідуюча
Склад корупційного правопорушення: Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, ч. 2. статті 191 КК, складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів ч. 1 статті 366 КК.
Вид покарання (стягнення): Покарання у виді обмеження волі на строк два роки, з позбавлення права обіймати певні посади на строк один рік шість місяців. Згідно ст.75 КК України звільнено від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю один рік. Відповідно до п. «в» ст.1 Закону України «Про амністію у 2014 році» звільнено від відбування покарання.
Дата судового рішення: 2014-05-28
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.